OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

TRAVEL-KITS-landing-page_SK.jpg

EXPERTNÁ RUTINA NA CESTY


HÝČKAJTE SVOJU POKOŽKU AJ NA CESTÁCH

Nakúpte produkty Vichy za viac ako 27 EUR a získajte zdarma cestovné taštičky s kompletnou rutinou, vrátane UV-Age Daily, ktorý chráni pokožku pred UV žiarením.

Ako darček navyše v taštičkách nájdete zľavový kupón v hodnote 4 EUR, ktorý môžete využiť pri ďalšom nákupe v partnerských lekárňach Vichy až do 31. augusta 2023.

Vyberte si jednu z 3 taštičiek a získajte tak kompletnú starostlivosť, ktorá zodpovedá potrebám Vašej pokožky:

LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST - komplexná starostlivosť s peptidmi, ktorá zabráni tvorbe vrások a vyplní už existujúce a koriguje všetky známky straty kolagénu v pokožke 
NEOVADIOL PERI-MENOPAUSE – liftingová starostlivosť, ktorá hydratuje, spevňuje a zlepšuje elasticitu pokožky 
MINÉRAL 89 – kompletná posilňujúca starostlivosť pre ochranu bariéry pokožky a nový krém Minéral 89 - ktorý pokožku hydratuje až 72 hodín

Taštičky nájdete v partnerských lekárňach do vydania zásob.

 *Pri nákupe produktov Vichy v hodnote nad 27 € získate ako darček taštičku s miniproduktami. Ponuka platí do vypredania zásob, nevzťahuje sa na promobalenia a nie je možné ju kombinovať s inými zvýhodnenými ponukami. Vyberať môžete z 3 druhov taštičiek: Liftactiv Collagen Specialist, Neovadiol Peri-menopause a Minéral 89. Zľavový kupón vo vnútri taštičky v hodnote 4 € má platnosť do 31. 8. 2023.

NÁJSŤ LEKÁREŇ