OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť
VanoceWeb5Balicku01_SK_final.jpg

UROBTE SVOJIM BLÍZKYM RADOSŤ DARČEKMI OD VICHY

Máte možnosť výberu zo 5 druhov taštičiek podľa potrieb Vašej pleti, alebo pleti Vašich blízkych:

Prípravky Minéral 89 s obsahom 89 % Termálnej vody Vichy vulkanického pôvodu a kyseliny hyalurónovej tonizujú a hydratujú vašu pleť. Darčekové balenie obsahuje Minéral 89 hyaluron-booster 50 mlhyaluron-booster očný 15 ml.

Prípravky Liftactiv Collagen Specialist sú určené na komplexnú starostlivosť proti vráskam a strate kolagénu v pleti. Darčekové balenie obsahuje spevňujúci denný krém Liftactiv Collagen Specialist 50 ml a anti-age masku na tvár Liftactiv Hyalu s kyselinou hyalurónovou 50 ml.

Prípravky Liftactiv Supreme sú určené na vyhladenie a spevnenie pleti a redukciu vrások. Darčekové balenie obsahuje Liftactiv Supreme denný krém na normálnu až zmiešanú pleť 50 ml a Liftactiv Supreme nočný krém 50 ml.

Prípravky Neovadiol Compensating Complex dodávajú hydratáciu a navracajú pleti žiarivejší a mladistvejší vzhľad. Darčekové balenie obsahuje Neovadiol Compensating Complex denný krém na normálnu až zmiešanú pleť 50 ml a Neovadiol Compensating Complex nočný krém 50 ml.

Prípravky Neovadiol Magistral dodávajú pleti lipidy pre posilnenie jej prirodzenej ochrannej bariéry a udržanie hydratácie. Darčekové balenie obsahuje Neovadiol Magistral 50 ml a Neovadiol Magistral nočný 50 ml.

Vianočné taštičky nájdete v partnerských lekárňach alebo online na Dr.Max.sk, Benulekaren.sk nebo Pilulka.sk.

nájsť lekáreň