OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Xmas landing page 2021

UROBTE SVOJIM BLÍZKYM RADOSŤ DARČEKMI OD VICHY

Máte možnosť výberu zo 6 druhov taštičiek podľa potrieb Vašej pleti, alebo pleti Vašich blízkych:

Prípravky Minéral 89 s obsahom 89 % Termálnej vody Vichy vulkanického pôvodu a kyseliny hyalurónovej tonizujú a hydratujú vašu pleť. Darčekové balenie obsahuje Minéral 89 Hyaluron-booster 50 mlMinéral 89 Hyaluron-Booster očný 15 ml.

Prípravky Liftactiv Collagen Specialist sú určené na komplexnú starostlivosť proti vráskam a strate kolagénu v pleti. Darčekové balenie obsahuje spevňujúci denný krém Liftactiv Collagen Specialist 50 mlLiftactiv Collagen Specialist nočný 50 ml.

Prípravky Liftactiv Supreme sú určené na vyhladenie a spevnenie pleti a redukciu vrások. Darčekové balenie obsahuje Liftactiv Supreme denný krém na normálnu až zmiešanú pleť 50 ml a H.A. Epidermic Filler Sérum proti vráskam s kyselinou hyalurónovou 30 ml.

Prípravky Neovadiol Compensating Complex dodávajú hydratáciu a navracajú pleti žiarivejší a mladistvejší vzhľad. Darčekové balenie obsahuje Neovadiol Compensating Complex denný krém na normálnu až zmiešanú pleť 50 ml a Neovadiol Compensating Complex nočný krém 50 ml.

Prípravky Neovadiol Post-Menopause dodávajú pleti lipidy pre posilnenie jej prirodzenej ochrannej bariéry a udržanie hydratácie. Darčekové balenie obsahuje Neovadiol Post-Menopause denný krém 50 ml a Neovadiol Post-Menopause nočný krém 50 ml.

Balíček Vichy Homme pre mužov obsahuje hydratačný krém na tvár a očné okolie Hydra-Mag C 50 ml na podporu unavenej pleti a redukciu tmavých kruhov a osviežujúci sprchový gél na telo aj tvár Hydra-Mag C 100 ml

Vianočné taštičky nájdete v partnerských lekárňach alebo online na Dr.Max.sk, Benulekaren.sk nebo Pilulka.sk.

nájsť lekáreň

Skinconsult

ALGORITMUS DIAGNOSTIKY STARNUTIA PLETI VYVINUTÝ S DERMATOLÓGMI

1 minúta
na analýzu
Vašej pleti

Urobte si selfie

Vyplňte informácie o svojom profile

Získajte odporúčanie pre Vašu pleť na mieru

v_woman-2.jpg
Jemné linkyVaša silná stránka
Vrásky pod
očami
Vaša priorita
Strata pevnosti pleti

Objavte
SkinconsultAI

circle1circle2circle3circle4