OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

Nič nie je nevyhnutné. Nech už máte akýkoľvek typ pleti – citlivú, veľmi suchú pleť, pleť s nedokonalosťami – a nech už máte akýkoľvek vek či spôsob života, Vaša pleť sa môže zmeniť a dosiahnuť ideálnu krásu.

Ideálna pleť už
nie je len snom

Život pleti je dynamickou rovnováhou podliehajúci mnohým vnútorným aj vonkajším vplyvom.

Vo Vichy veríme, že starostlivosť, ktorú pleti venujeme, je dôležitejšia ako typ pleti.

Výskumné Laboratóriá Vichy s dlhoročnými skúsenosťami objavili nové spôsoby efektívneho riešenia

Pokiaľ sa zlepší  zdravie pleti, môže sa pleť sama regenerovať, chrániť sa, zadržiavať vodu a živiny a zmeniť sa natrvalo.
Ideálna pleť už nie je len snom.

Komplexná expertíza
života pleti

Vichy zhromažďuje odborníkov rôznych zdravotníckych profesií, dermatológov, gynekológov, lekárnikov, alergológov, výživových poradcov, kinezioterapeutov či psychológov, za účelom vývoja účinných prípravkov s optimálnou toleranciou.
Tieto prípravky zohľadňujú štýl života dnešných žien a berú do úvahy všetky faktory, ktoré môžu ovplyvniť stav pleti ako životné prostredie, UV žiarenie, klíma, spôsob života, výživa, stres...

Váš lekárnik Vichy je najlepším spojencom pre ideálnu pleť. Podporuje Vás, radí Vám, aby Vám pomohol vybrať tie prípravky, ktoré Vaša pleť potrebuje.

produit vichy liftactiv

Upokojujúca, posilňujúca,
regeneračná

Termálnu vodu z Vichy stvorila príroda a nie je možné vyvinúť ju umelo. Je zásadná pre výskum v Laboratóriách Vichy. Táto voda s vysokým obsahom blahodarných minerálov pre krásu pleti, ktorá vyviera v srdci magmatických skál Auvergne, už po storočia ukazuje svoje výnimočné dermatologické vlastnosti.

Upokojujúci účinok

upokojuje pokožku scitlivenú vonkajšími vplyvmi.

Posilňujúci účinok

posilňuje prirodzenú obranyschopnosť pokožky. Deň za dňom pokožka účinnejšie odoláva vonkajším vplyvom.

Regeneračný účinok

napomáha obnove kožných buniek.

Voda pre krásu pleti
15 minerálov, vrátane:

 • Vápnik (Ca): Ochranná funkcia
 • Železo (Fe): Podieľa sa na okysličovaní buniek
 • Mangán (Mn): Má antioxidačný účinok
 • Draslík (K): Napomáha hydratácii pokožky
 • Kremík (Si): Podieľa sa na regenerácii tkanív
 • Horčík (Mg): Stimuluje regeneráciu buniek
 • Sodík (Na): Zapája sa do regulácie bunkovej tekutiny
 • Síra (S): Napomáha odstraňovať toxíny z tela
 • Bór (B): Napomáha hojeniu
 • Lítium (Li): Má protizápalový účinok
 • Stroncium (Sr): Má protizápalové vlastnosti

Voda pre krásu pleti
“Zázračný prameň”

Termálna voda z Vichy, zozačiatku uctievaná Keltmi, bola používaná Rimanmi v kúpeľoch už od prvého storočia pred Kristom. Rimania boli ohromení jej upokojujúcimi účinkami, ktoré zjemňovali a skrášľovali pokožku a prameň zasvätili Venuši.

Počas storočí potom popularita kúpeľov postupne vzrastala a prichádzali sem významné osobnosti: markíz de Sévigné, dcéry kráľa Ľudovíta XV., Napoleon... Od začiatku 20. storočia sa kúpele otvárajú aj širokej verejnosti a blahodarné účinky Termálnej vody z Vichy sú sprístupnené všetkým.

Unikátna veda
formulácie prípravkov

Expertíza Laboratórií Vichy stavia na hlavných princípoch lekárne a obohacuje sa vedeckými a technologickými objavmi pre vývoj unikátnej formuly exkluzívne pre túto značku.

Základom formuly je aktívna látka s preukázanou účinnosťou a v správnej dávke. Aktívna látka je následne podporená inovatívnou textúrou a technológiami, ktoré môžu jej účinok zvýšiť.

Ideálna kombinácia

Sila Laboratórií Vichy je v schopnosti kombinovať technologicky najnovšie aktívne látky s dermatologickými aktívnymi látkami. Tieto ingrediencie musia mať kozmetické, hydratačné, výživné, zmatňujúce vlastnosti, atď., ale vždy s cieľom rešpektovať biologickú dostupnosť týchto aktívnych látok.

 • Termálna voda z Vichy
 • Mexoryl® SX
 • Pro-Xylane
 • Rhamnóza
 • Kombucha
 • Aminexil
 • Kyselina hyalurónová
 • Karitové maslo
 • Kyselina salicylová
 • Mandľový olej
 • Retinol
 • Makadamový olej
 • Marhuľový olej
produit vichy Serum 10
Rhamnóza:
získava sa z Brezy bradavičnatej a vykazuje výnimočné upokojujúce a anti-ageingové vlastnosti.
produit vichy idéalia
Kombucha:
multiaktívny výťažok z čierneho čaju v sebe zahŕňa unikátnu kombináciu referenčných aktívnych látok pre kvalitu pokožky a žiarivú pleť.

Vichy ide oveľa ďalej než prísne formulačné normy a k dermokozmetike zaujíma naozaj hedonistický prístup, dokonca aj v prípade veľmi citlivej pokožky. Aktívne a senzorické textúry prispievajú k účinnosti formúl a uľahčujú dodržiavanie optimálnej aplikácie Vašej starostlivosti.

Aktívne a senzorické
textúry

Textúry prípravkov Laboratórií Vichy sú vytvárané tak, aby stimulovali zmysly. Pútajú pozornosť delikátnymi farbami dúhových či perleťových odtieňov. Svojou zamatovou hebkosťou a ľahkou jemnosťou nabádajú k dotyku. Nádherne voňajú kvetinovými a ovocnými vôňami, ktoré zanechávajú voňavé pohladenie aj na tej najcitlivejšej pokožke.

Formuly Vichy sú vytvorené tak, aby poskytovali maximálnu účinnosť a pôžitok a zároveň rešpektovali citlivú pokožku.

Prísne testovacie
protokoly

Pri každej ingrediencii a každej aktívnej látke vykonávame testy in vitro, aby sme overili ich toleranciu a zmerali ich účinnosť. Následne testujeme finálne prípravky, aby sme ohodnotili ich celkový účinok. Potom sú na finálnych produktoch vykonané nové tolerančné testy zvalidované toxikológmi, aby práve tí finálne overili, že sú vhodné aj pre citlivú pleť. Testy in vivo sú vykonané, aby sme sa uistili, že prípravky sú vhodné pre pleť aj potešenie žien.

Hypoalergénna charta
rešpektujúca
citlivú pleť

Naše formuly sú hypoalergénne, aby zaistili maximálnu toleranciu.

Každá formula, či už s parfumom alebo bez, je testovaná, aby bolo minimalizované riziko vzniku alergickej reakcie.

Chrám pre
ideálnu pleť

Inštitút Vichy, vytvorený v roku 2008 v hotelovom rezorte Les Célestins, je unikátnym miestom zasväteným zdraviu a kráse pleti.

Ponúka programy starostlivosti adaptované pre všetky typy pleti a kombinuje fyziologickú expertízu pleti s rituálmi krásy. Na tomto mieste pokoja a odpočinku je všetko navrhnuté pre regeneráciu pleti.

www.vichy-spa-hotel.fr

Šťastie
pleti

Značka Vichy a kinezioterapeuti vyvinuli v Inštitúte Vichy špeciálne masážne techniky pre maximalizáciu účinku starostlivosti a posilnenie pleti s použitím masáže tlakových bodov, vzduchovej masáže alebo hydromasáže.... Pokožka sa obnovuje a znovu získava energiu.

Aby sme Vám pomohli využiť blahodarné účinky našich kúpeľov a masážnych techník aj v prostredí Vášho domova, Laboratóriá Vichy vyvinuli automasážne techniky pre zachovanie krásy a zdravia pokožky. Tieto metódy aktívnej aplikácie zvyšujú účinnosť prípravkov a zlepšujú kvalitu pleti, jej vláčnosť, povrch a dodávajú jej žiarivý vzhľad. Pre každý prípravok a každý typ pleti existuje určitá automasážna technika.

Nájdite všetky automasážne techniky na Youtube