OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

VYBERTE SI V LEKÁRŇACH STAROSTLIVOSŤ VHODNÚ PRE VAŠU PLEŤ OD ODBORNÍKOV VICHY!

Využite teraz našu jedinečnú ponuku: pri kúpe 2 produktov starostlivosti o pleť získate zľavu 12 €. Pokiaľ si kúpite 3 produkty starostlivosti o pleť, získate dokonca zľavu 20 €.*

MINÉRAL 89:
Každodenná dávka sily pre vašu pleť. Produkty Minéral 89 dodávajú pleti potrebnú hydratáciu a posilňujú kožnú bariéru. Pomáhajú tak chrániť voči negatívnym vplyvom na pleť, ako sú znečistený vzduch, stres a únava. Ikonický Minéral 89 Hyaluron-Booster pleť hydratuje, posilňuje a vypĺňa. Odporúčame kombinovať s očným krémom Minéral 89, ktorý pomáha redukovať tmavé kruhy pod očami vďaka obsahu kofeínu.

SLOW ÂGE:
Rad Slow Âge je pre všetky ženy, ktoré sú vystavené negatívnym vplyvom prostredia (UV žiarenie, znečistenie, stres) a ktoré chcú korigovať nimi zapríčinené prvé prejavy starnutia a spomaliť ich ďalší vznik. Účinné aktívne látky ako Bifidus, Baikalín alebo Resveratrol pomáhajú proti prvým vráskam, jemným linkám alebo nejednotnému zafarbeniu pleti, a zároveň prinášajú mladistvý a rozjasnený vzhľad pleti.

LIFTACTIV SUPREME:
Mimoriadny anti-ageingový pleťový prípravok pre každodennú korekciu známok starnutia, akými sú predovšetkým vrásky, strata pevnosti a mdlý odtieň pleti. Vďaka ingredienciám Neohesperidínu a Rhamnóze je pleť pevnejšia a vrásky vyhladené. Liftactiv - odhaľte žiarivú pleť, ktorá vyzerá mladšia!

LIFTACTIV SPECIALIST:
Podporte svoju pleť efektívne a prirodzene v boji proti starnutiu. Inšpirovaný neinvazívnou estetickou dermatológiou, plný najúčinnejších aktívnych látok prírodného pôvodu používanými v dermatológii, Liftactiv Specialist pomáha pleti v boji proti starnutiu.

NEOVADIOL:
1. rad prípravkov starostlivosti o pleť  od Vichy vyvinutý pre ženy, ktoré prechádzajú obdobím menopauzy. Pleťové prípravky Neovadiol využívajú pre zlepšeniu objemu, elasticity a hustoty pleti spevňujúci Proxylane v kombinácii s ďalšími aktívnymi ingredienciami. Pomáha tak redukovať dopady menopauzy na vzhľad pleti – pre zlepšenie hustoty, viac vyrysované kontúry tváre a žiarivý vzhľad.

NEOVADIOL MAGISTRAL:
Balzam pre obnovu hustoty zrelej pleti, vhodný pre ženy po období menopauzy. Účinné zloženie pomáha pleti dodať lipidy, posilňuje ochrannú bariéru a udržiava hydratáciu v pleti.

ZOZNAM LEKÁRNÍ
* Zľava 12 € platí pri nákupe aspoň jedného produktu (pleťový krém, sérum, prípravok ochrany pred slnkom na tvár alebo make-up) a druhého produktu z radov čistenia, pleťových krémov, sér, prípravkov ochrany pred slnkom na tvár alebo make-upov. Zľava 20 € platí pri nákupe aspoň dvoch produktov (pleťové krémy, séra, prípravky ochrany pred slnkom na tvár alebo make-upy) a tretieho produktu z radov čistenia, pleťových krémov, sér, prípravkov ochrany pred slnkom na tvár alebo make-upov. Akcia platí do 29. 2. 2020 v partnerských lekárňach Vichy. Finálne ceny produktov určuje lekáreň. Zľavy sa nevzťahujú na pleťové masky (2× 6 ml) a balzamy na pery Vichy a nemožno ich kombinovať s inými zvýhodnenými akciami.