OK

OK Cancel


Ďakujeme

Zavrieť

UROBTE SVOJIM BLÍZKYM RADOSŤ DARČEKMI OD VICHY

TERAZ MÁTE JEDINEČNÚ ŠANCU KÚPIŤ VIANOČNÝ BALÍČEK S DVOMI PRODUKTMI SO ZĽAVOU -40 % NA DENNÝ KRÉM V BALÍČKU.*

Každý balíček obsahuje praktickú kozmetickú taštičku a denný a nočný krém. Máte možnosť výberu zo 4 druhov taštičiek podľa potrieb Vašej pleti, alebo pleti Vašich blízkych:
SLOW ÂGE: Krém určený pre spomalenie prvých príznakov starnutia pleti ako sú vrásky, jemné linky alebo nejednotné zafarbenie pleti. Účinné ingrediencie Bifidus, Baikalín a Resveratrol prinášajú mladistvý a rozjasnený vzhľad pleti.
LIFTACTIV: Krém určený pre korekciu vrások. Vďaka ingredienciám Neohesperidín a Rhamnóza je pleť pevnejšia a vrásky vyhladené.
NEOVADIOL: Remodelačný krém určený pre obnovu hustoty pleti pre ženy v období menopauzy. Zloženie obohatené o Proxylane pomáha navrátiť plnosť a hustotu pleti a kontúry vyzerajú viac vyrysované.
NEOVADIOL MAGISTRAL: Balzam pre obnovu hustoty zrelej pleti, vhodný pre ženy po období menopauzy. Účinné zloženie pomáha pleti dodať lipidy, posilňuje ochrannú bariéru a udržiava hydratáciu v pleti.

ZOZNAM LEKÁRNÍ
Ponuku môžete využiť v partnerských lekárňach do vypredania zásob.
* Zľava sa vzťahuje na denný krém vo vianočných balíčkoch. Konečná cena je určená lekárňou a môže sa na rôznych miestach líšiť.