getGeoIPCountryCode = SiteAppCode = SK Test : 'SK/'

OK

OKCancel

Thank you

Zavrieť

Sila Mineralizujúcej termálnej vody zrodenej vo francúzskych vulkánoch pre silnejšiu pleť.

Mineralizujúca termálna voda Vichy

Sila Mineralizujúcej termálnej vody Vichy pre silnejšiu pleť

Termálna voda Vichy pramení priamo v srdci Francúzska v chránenej oblasti Auvergne. Počas svojej tisícročnej cesty do hĺbky 4 000 metrov voda Vichy absorbuje 15 minerálov a minerálnych živín, ktoré sú pre pleť nevyhnutné.

Mineralizujúca termálna voda Vichy je hlavnou aktívnou ingredienciou vo všetkých prípravkoch starostlivosti Vichy. Objavte zdroj jej sily.

Záväzky

Priekopník v dermokozmetike

Doktor Haller objavil Mineralizujúcu termálnu vodu Vichy, keď sa začiatkom 20. storočia stal riaditeľom Termálneho centra Vichy. Ako prvý využil terapeutické účinky tejto výnimočnej vody v kozmetike, a založil tak značku Vichy.

Ako priekopník dermokozmetiky - vytvoril nové pleťové prípravky presne podľa typu pleti, v lekárňach uviedol prvé sérum a zaviedol kozmetické poradenstvo pre ženy. Ku všetkému dopomohlo jeho medicínske vzdelanie.

Zrodenie Vichy

 • 50 pr.n.l.
  Pramene boli vďaka svojim unikátnym účinkom na pokožku uctievané Keltmi a neskôr aj Rimanmi a stali sa obľúbeným miestom na kúpanie.
 • 1677
  Po návrate z Vichy, markíza de Sévigné vychválila výhody termálnej liečby na dvore Ľudovíta XIV, a tým spôsobila nový trend.
 • 1861
  Napoleon III. prehlásil Vichy za najväčšie termálne kúpele v Európe.
 • 1931
  Laboratóriá Vichy boli založené dermatológom pôsobiacim v termálnom centre, Dr. Hallerom, a riaditeľom spoločnosti Grenoville Perfumes, Georgom Guérinom. Prvý dermokozmetický rad niesol názov Les Secrets de Vichy.
 • 1961
  Vichy otvorilo továreň 4 km od termálnych prameňov. Benefity termálnej vody sú súčasťou všetkých prípravkov VICHY.

Inštitút Vichy - Zdroj sily pre vašu pleť

prehrať

Rituál pre regeneráciu pleti

V Inštitúte Laboratórií Vichy, iba pár krokov od prameňa, vo francúzskom termálnom meste Vichy mineralizujúca voda skutočne našla svoje využitie, a to v protokoloch starostlivosti, ktoré boli vyvinuté a schválené odborníkmi. Cieľom týchto protokolov je premeniť, obnoviť a regenerovať vašu pleť tak, aby bola silnejšia.

Každý rituál vychádza z vašej osobnej diagnostiky pleti, zohľadňuje stav vašej pleti aj životný štýl a premieňa vašu pleť krok za krokom. Účinky sú badateľné už po prvom ošetrení.

Vaše personalizované ošetrenie: rituál pre premenu vašej pleti

Váš dermoporadca Vichy vám odovzdá Váš osobný program kozmetického ošetrenia, ktorý doplní Mineralizujúcou termálnou vodou Vichy. Program zahŕňa všetky rituály s prípravkami Vichy, automasážne techniky a odporúčania ohľadne výživy.

Nechajte sa nami viesť. Pochopíme vás, budeme vás rozmaznávať a budeme vám radiť. Všetko je navrhnuté tak, aby sme vás mohli stále podporovať, aby ste si mohli užiť chvíľu regenerácie a aby ste si tento pocit mohli užívať aj po ukončení vášho pobytu.

Vaša Diagnostika pleti

Vaša personalizovaná rutina starostlivosti o pleť

Vyčleňte si pár minút a odpovedzte na otázky o vašom životnom štýle a aspektoch svojej pleti, ktoré by ste radi zlepšili.

Zostavíme vám rutinu starostlivosti, ktorá bude vyhovovať vašej pleti, a doplníme ju personalizovanými tipmi.